Nejlevnější motorky a čtyřkolky
Nejlevnější motorky
Nejlevnější motorky Kawasaki Honda Aprilia Bombardier Suzuki Polaris Kymco
Informace ke strojum-eml. nejlevnejsimotorky.cz@seznam.cz
Prodejna Praha
Aktuality
Shop
Příslušenství
Bazar
Prodejna
Fotogalerie
Obchodní podmínky
Napište nám
KontaktyTOPlist


Všeobecné podmínky pro nákup motocyklu nebo čtyřkolky na www.nejlevnejsimotorky.cz, či od společnosti Brp.cz s.r.o., zprostředkovateli prodeje platí tyto podmínky pro další smluvní partnery.

Kupující bere na vědomí obchodní podmínky prodávajícího, před uzavřením kupní smlouvy. Kupující uzavřením objednávky, služby či zboží nebo uzavřením kupní smlouvy či uzavřením jakéhokoliv obchodu s prodávajícím stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami prodávajícího a tyto podmínky akceptuje.

 • Motocykl považujeme za objednaný po uhrazení zálohové faktury na náš účet minimálně 10 000 Kč z celkové ceny motocyklu.
 • Motocykl bude dodán po uhrazení zálohové faktury, v případě že je skladem do tří dnů, v případě že se bude objednávat, tak po dohodě dle aktuálního stavu skladu dodavatele.
 • Všechny námi nabízené motocykly jsou nové, s kompletní dokumentací a tovární zárukou na díly a příslušenství.
 • Provozovatel serveru si vyhrazuje právo na změnu cen u jednotlivých motocyklů
 • Motocykl je dodáván smontovaný s provozními náplněmi
 • Ke všem japonským modelům ATV je možné objednat český technický průkaz a homologační sadu. (vozidlo bude způsobilé k silničnímu provozu)
Akceptace platby:

Prodávající poskytuje následující platební podmínky a kupující je zadáním objednávky a to i ústním akceptuje a zároveň kupující stvrzuje uzavřením objednávky že se s těmito podmínkami podrobně seznámil.
 • platba v hotovosti při předání služby, či zboží
 • platba předem - bankovním převodem
 • na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce – kupující hradí navíc tzv. doběrečné.
  Zboží zůstává do úplného zaplacení a převzetí majetkem prodávajícího, (motorky, čtyřkolky, materiál, díly, součástky) naší společností.
  V případě zprostředkování prodeje zůstává do úplného zaplacení majetkem vlastníka vozidla, součástek či náhradních dílů. Vlastnictví přechází na kupujícího až po 100% úhradě prodávajícímu či zprostředkovateli, nebo vlastníkovi.
  V případě mobilního servisu je možná platba předem, bankovním převodem, před předáním stroje, případně v hotovosti proti předání stroje, či služby.
TRAXXAS E- REVO - BOMBA CENA - 13 990,- Kč vč. DPH
 
TRAXXAS - REVO 3,3 - BOMBA CENA - 11 990,-vč DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Právě je online 1 návštěvník. | Copyright © www.nejlevnejsimotorky.cz - Všechna práva vyhrazena, tel.: +420 608 333 116 E-mail: info@nejlevnejsimotorky.cz, Stránky vytváří: V-Graphic.cz